За Вечността времето няма значение...
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Добре дошъл, Приключенецо!

Go down 
АвторСъобщение
Разказвачът
Перото на Времето
Перото на Времето
Разказвачът


Брой мнения : 55
Join date : 30.05.2009

Характеристики на Героя
Раса:
Опит:
Ниво:

Добре дошъл, Приключенецо! Empty
ПисанеЗаглавие: Добре дошъл, Приключенецо!   Добре дошъл, Приключенецо! EmptyСъб Сеп 14, 2024 12:34 am

Добре дошъл, Приключенецо!


Радвам се, че макар и за кратко, именно тук реши да спреш морните си нозе.

От много години съм почитател на RPG форумите- страст, която бързо прерасна в увлечение по бордовите игри и Dungeons & Dragons. С времето това хоби се превърна в част от мен – обожавам фентъзи световете, сложните герои и интригуващите сюжети за древни магии и оплетени интриги. За жалост, през последните години откриването на активен фентъзи RPG форум се превърна в истинско предизвикателство. Повечето любители на Перото намират някой познат или приятел,  който са завоювали от годините, прекарани из темите на дълбоко забравен форум за Хари Потър, някое Аниме или вампирска история. Да, ама не е същото.
И така, реших да взема нещата в свои ръце и да създам нещо, което обединява всички неща, които обичам – носталгията по старите RPG форуми, любовта ми към фентъзи литературата и, разбира се, магията на DnD. Ще използваме правилата на DnD 5-то издание, включително магиите, расите и формата на битките, но ще ги пренесем в писмено ролево преживяване.

Желанията ми за този форум са да бъде едно неангажиращо, уютно и вълшебно място, където заедно да напишем легендата за Кралство Виридион. Историята, която ще извезаме, е вдъхновена от: класически и не чак толкова класически фентъзи сюжети; любов и омраза; предателство и интриги; битки и магии.
Тя няма претенции за оригиналност или уникалност, а е по-скоро създадена с една цел- да се забавляваме и да изградим герои, за които ни е грижа, при това в свят, в който почти всичко е възможно.


Благодаря, че си тук и нека приключението започне!




Искрено твой,

Разказвачът.
Върнете се в началото Go down
https://viridion.bulgarianforum.net
 
Добре дошъл, Приключенецо!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Легенда за Виридион :: Първи стъпки :: Декретите на Разказвачът-
Идете на: